Оголошення переможців онлайн-конкурсу “Вічне і живе Шевченкове слово”

До вшанування Великого Кобзаря, піднесення престижу української мови й літератури сприянню всебічному розвитку користувачів, популяризації творчості Т.Г.Шевченка, підвищенню престижу бібліотек у суспільстві та ролі бібліотек у соціокультурному просторі з 1 по 9 березня Виноградівська публічна бібліотека проводила конкурсу читців творів Т.Г.Шевченка «Вічне і живе Шевченкове слово» серед користувачів Виноградівської територіальної громади.

Попри непрості реалії життя, цьогорічний конкурс  проходив в онлайн-форматі. Це дало змогу розширити цільову аудиторію. 

Основними завданнями Конкурсу були:

• виявлення творчого потенціалу учасників;

• підтримка талановитих користувачів.

У конкурсі змагалися жителі Виноградівщини не залежно від віку і національності.

Виступи були як індивідуальним, так і колективним.

За результатами розгляду поданих учасниками відеороликів Журі шляхом голосування визначило трьох переможців  у номінаціях «Індивідуальний виступ», «Колективний виступ» та Гран-прі.

До участі в Конкурсі допускалися відеоролики відзняті будь-якими доступними для учасників технічним засобом (відеокамерою, фотоапаратом, смартфоном тощо). Рекомендована тривалість відеоролику – до 3 хвилин. На початку відеоролика учасник обов’язково називав ім’я, прізвище, вік, школа, клас або місце роботи  та назву твору.

З урахуванням зазначених номінацій та за результатами вимог, які були передбачені «Положенням про проведення онлайн конкурсу читців творів Т.Г.Шевченка» «Вічне і живе Шевченкове слово», у відповідності до набраних балів переможцями стали: у номінації «Колективний виступ»  – користувачі бібліотеки-філії с. Мала Копаня, у номінаціях «Індивідуальний виступ» – бібліотека-філія с. Фанчиково.   Гран-прі  отримала учениця 6 класу Виноградівської ЗОШ №1, активна користувачка книгозбірні для дітей – Грошева Олександра. Після завершенню карантину переможці отримають грамоти та подарунки.

Конкурсні роботи можна переглянути  тут:

 https://www.youtube.com/watch?v=wtApvmAZ1PM&ab_channel=jolana2012 – Грошева О.

https://www.youtube.com/watch?v=cDmyl6eKDKE&t=1s&ab_channel=%D0%92%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%8F%D0%94%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0 – бібліотека-філія с.Мала Копаня

https://www.facebook.com/100064069936091/videos/106436381502026 – бібліотека-філія с. Фанчиково.

            Висловлємо подяку всім учасникам конкурсу  за  онлайн-презентацію   творів    славного сина українського народу Тараса Шевченка.

Ми маємо пам’ятати пророчі слова  Кобзаря , шанувати за його талант, любов до України та величезний внесок у нашу культуру.
           Бережіть і любіть українське слово, збагачуйте своє мовлення, досягайте своїх висот у вивченні рідної мови.

Залишити відповідь