Практикум «Технології Веб 2.0 для сільських бібліотек»

Останнім часом бібліотечне обслуговування зазнало значних змін, які пов’язані із використанням комп’ютерів, цифрових технологій та Інтернету.

Бібліотеки прагнуть активно використовувати можливості всесвітньої павутини в повсякденній практиці і шукають інноваційні шляхи надання послуг. У цьому контексті логічним кроком стало формування бібліотечної блогосфери.

Сьогодні бібліотечна блогосфера виступає своєрідним «дзеркалом життя», що відображає як актуальні проблеми функціонування бібліотек в сучасному суспільстві, так і думку з цих проблем бібліотечного співтовариства. Блоги стали повноправним джерелом бібліотечного контенту. Завдяки розвитку нового медіасередовища змінюється інформаційна повістка дня, характер і спосіб реагування аудиторій.
         З метою створення майданчика для користувачів (читачів), залучених з соціальних мереж, більшість з яких лояльні саме до блогів, використання інструментів і методів комунікації в Інтернеті, донесення до аудиторії офіційної позиції бібліотеки в неофіційному вигляді було проведено методичний день  для Феєр І.І. – бібліотекаря бібліотеки-філії с. Букове. В ході заняття завідуюча методико-бібліографічним відділом ЦРБ –Марушка М.В. допомогла створити блог для бібліотеки-філії, надала методичні рекомендації щодо наповнення та просування бібліотечного блогу.Залишити відповідь