ЛІТНЯ ЧИТАЛЬНА ЗАЛА

Виноградівська публічна бібліотека продовжує знайомити вас із новинками літератури, які надійшли до нашої бібліотеки. Сьогодні на черзі виставка нових надходжень «Найкращі українські книги в найкращі українські бібліотеки». Книги отримані в рамках премії “KBU Awards”. Акція започаткована Благодійним фондом «Бібліотечна країна» та книжковою премією KBU AWARDS з метою поповнення бібліотечного фонду якісними книгами для розвитку від українських авторів. Виноградівська публічна бібліотека взяла участь в акції та виборола почесне місце серед переможців.

Під час вуличної акції особливу увагу відвідувачів привертали такі книжки: «Якщо стрибнули, то гребіть», Ольги Гуцал.«Бесіди майстра Хай Тао про стратегію», Валерій Пекар, «Коли говорити «ТАК» Людмили Калабуха, «Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях», Марк Лівін, Ілля Полудьонний, «Успішний керівник. 50 перевірених інструментів на кожен день», Євген Бондаренко, «А тепер спробуйте щось дивніше: як вижити в креативному бізнесі і лишатися невичерпним джерелом ідей». Майкл Джонсон.

Книги нові, сучасні, цікаві та корисні. Серед презентованих сьогодні книжок – цікаві новинки від Українського інституту книги. В рамках літньої читальної зали для дітей міста та маленьких користувачів бібліотекар сектору угорської літератури ВПБ організувала книжкову виставку «Літо+книга+я=друзі!». Цікаві та чудові ілюстровані книги про тварин, про зародження життя на землі, космос, про історичні замки, про самураїв, казки та дитячі твори відомих угорських письменників чекали сьогодні на своїх читачів.

Залишити відповідь