Екскурсія до бібліотеки «У світі чарівної книги»

У сучасному світі, незважаючи на велике різноманіття електронних ресурсів, книга та бібліотека залишається невід’ємною складовою в отриманні необхідної інформації. Саме друкована книга була, є і залишиться найціннішим скарбом людства і невичерпним джерелом знань. В рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек  до книгозбірні завітали учні 9-А класу Виноградівської ЗОШ №8 на пізнавально-оглядову екскурсію «У світі чарівної книги».

Під час екскурсії учасники мали змогу ознайомитися з усіма структурними підрозділами книгозбірні, новинками сучасної української літератури, які бібліотека отримала від УІК, періодичними виданнями краєзнавчого часопису починаючи від 1956 року та по сьогоднішній день, дізнатися про правила користування бібліотекою та її послуги. Учні ділилися враженнями про свої улюблені книги, пригадували прислів’я та приказки про книгу, цікавилися літературними новинками. Серед учнів як виявилося підростає майбутня письменниця, яка пише вірші, та вже розпочала роботу над написання роману-фентезі. Особливе захоплення у учнів викликали книги Стівена Кінга, М.Кідрука, Харукі Муракамі, Р. Галбрейта, Д. Кіз.

Завдяки змістовному дозвіллю у бібліотечному просторі учні отримали позитивні емоції, покращили навички спілкування та поповнили багаж необхідних знань. Захід пройшов у дружній, веселій атмосфері і залишив по собі багато приємних спогадів. Учням дуже сподобалося подорожувати книжковою країною, про що свідчили бажання стати читачами нашої бібліотеки та теплі, щирі слова вдячності.

Тож, запрошуємо усіх бажаючих і постійних користувачів до бібліотеки. Ми завжди раді зустрічі з Вами і працюємо тільки для Вас! Ласкаво просимо!

Залишити відповідь