Інформаційна година “Платформа розвитку громадянського суспільства”»

28 жовтня на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки пройшла інформаційна година «Платформа розвитку громадянського суспільства» (далі Платформа Маркетплейс) за участю Андрія Миколайовича Вишняка – керівника БФ “Центр громадських ініціатив».
Платформа “Маркетплейс” http://cd-platform.org надає підтримку організаціям громадянського суспільства у вигляді міні-гранту. Кошти цього гранту можуть бути використані на оплату послуг тренерів, консультантів, коучів чи менторів. «Послуги мають бути спрямовані на зміцнення або основних організаційних спроможностей, або отримання спеціальних навичок, які дозволяють ОГС ставати більш ефективними, незалежними та життєздатними» – наголосив п. Андрій.
“Платформа розвитку громадянського суспільства” проєкт який впроваджується завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
В дискусійній формі, впродовж години учасники дізнавалися про боротьбу з дезінформацією та розвитку критичного мислення Андрій Миколайович навчав присутніх основам медіаграмотності, пояснював, що таке інформаційна бульбашка, як розпізнавати фейки, які бувають маніпуляції в медіа та ін. Інформаційна година проведена в рамках Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності, мета якого- акцентувати увагу на питаннях медійної освіти, її покращення, а також вміння користуватися інформацією та відрізняти факти від суджень.

Залишити відповідь