День Гідності та Свободи

З метою вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свободи національних інтересів українського народу в читальній залі Виноградівської центральної публічної бібліотеки проведено урок мужності «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій» до Дня Гідності та Свободи, презентацію книги Світлани Талан «Оголений нерв». У ньому взяли участь: військовослужбовці 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади у м. Виноградів, начальник відділу культури і туризму Виноградівської міської ради – Югас В.С., український письменник і журналіст – Горват В.В. учні Виноградівської гімназії та ін.
Урок мужності був побудований у формі презентації книги української письменниці, яка писала події про справжніх українців від початку майдану до війни на сході України.
Книгу “Оголений нерв” Світлани Талан читати спокійно не можна. Із перших сторінок поринаєш у світ Майдану, АТО, справжніх патріотів , які люблять свою Вітчизну і бажають жити тільки в Україні.
Протягом заходу було продемонстровано відео-презентації, які допомогли згадати події народного руху за незалежність та свободу, декламовано баладу про дві душі, презентовано тематичну експозицію «Шляхом Гідності та Свободи», присвячену подвигу учасників Революції Гідності, військовослужбовцям і волонтерам у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, цитувались рядки книги «Оголений нерв». Не менш зворушливим був виступ майора Бобаль В.В., який ділився своїми враженнями і переживаннями від подій на Майдані та в зоні АТО, акцентував увагу на важливості активної участі молоді у житті країни. Гості заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України.
У закладі панувала атмосфера піднесеності, гордості за свою країну та її народ. Цей виховний захід допоміг зрозуміти, що без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – віддати життя за її свободу і незалежність, неможливо бути гідним громадянином своєї держави.
На завершення заходу присутні мали можливість подумати і продовжити речення “Україна для мене це…”

Залишити відповідь