«Краплетерапія» з дітками, які вимушено покину свою територію проживання та наразі проживають у нашому місті.

Людина завжди прагне до прекрасного, до того, що приносить задоволення. Проте сучасний неспокійний ритм життя зумовлює низку стресових ситуацій, переживань, а іноді навіть призводить до розвитку депресії. Як же побороти такий стан? Як вилікувати психологічну травму, яка зачаїлась глибоко в душі? Вам допоможе мистецтво!
Малювання, а точніше сказати арт-терапія визнана одним з найкращих методів боротьби зі стресом та негативними емоціями.
24 травня в рамках реалізації ВільноХаб на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки проведено заняття за методикою «Краплетерапія» з дітками, які вимушено покину свою територію проживання та наразі проживають у нашому місті. Мета заняття – сприяння вираженню дитиною своїх проблем і переживань, допомогти дитині перебороти стрес та психологічне навантаження. Адже дуже часто діти не можуть визначити словами, що вона зараз відчуває і, як наслідок, не може знайти вихід зі складної ситуації. Дитині набагато легше проявити себе, описати свою проблему будь-яким видом художньої творчості, ніж словами. Завдяки друкованим матеріалам, які були отримані в рамках проєкту, діткам були роздані розмальовки. За допомогою ватних паличок вони крапками заповнювали малюнок.
Результатом роботи за методикою “Краплетерапія” спостерігалася позитивна динаміка настрою у дітей, вони старалися бути уважними, а їх рухи скоординованішими. Крім того, діти вчилися бачити красу в кожній кольоровій краплині. І як із однієї маленької краплинки народжується справжній шедевр.

Залишити відповідь