Інформаційна сесія «Програми допомоги від держави та міжнародних фондів» для ВПО.

Вже третій місяць від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Ведення активних бойових дій, знищення інфраструктури, житлових будинків змусила простих українців з першого дня війни покидати свої домівки. Вони продовжують евакуюватися в більш безпечні куточки України сподіваючись на підтримку небайдужих людей, які допоможуть пережити всі ті події, що закарбувались у їх пам’яті.
Проте, війна продовжується, заощадження ВПО вичерпуються і вони будуть змушені звертатись до державних органів, благодійних організацій та фондів за допомогою і відповідно їх чисельність збільшуватиметься. Керуючись тим, що таким людям потрібна як психологічна підтримка так і поінформованість про шляхи соціального та матеріального забезпечення 17 травня на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки проведено інформаційну сесію «Програми допомоги від держави та міжнародних фондів» для вимушено переміщених осіб. Під час діалогу п. Оксана – волонтерка з когорти ВПО намагалась максимально донести інформацію про програми допомоги від держави, міжнародних фондів та благодійних організацій. Особлива увага була приділена психоемоційному стану учасників, адже зараз їм важко адаптуватися в новому місці, а також знайти допомогу.
Захід проведено в рамках реалізації проекту «ВільноХаб», який втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь