День батька. ВільноХаб

Діяльність «ВільноХаб» набирає обертів
Проєкт «ВільноХаб», який реалізовують працівники Виноградівської центральної публічної бібліотеки набирає обертів, і з кожним днем притягає до себе все більше ініціативних людей, волонтерів, які приходять з власними ідеями, збагачують ВільноХаб новими актуальними подіями.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
16 червня в рамках відзначення Дня батька свою допомогу «вільнохабівцям» запропонувала виноградівка-волонтерка Надія Зевді. З власної ініціативи вона залучила фінансову підтримку своїх німецьких друзів, які передали для дітей-переселенців подарунки, а сама Надія Зевдій ознайомила малечу з основами біблійної мудрості, викладеними у Книзі Книг. Завдяки бібліотекарям було проведено майстер-клас зі створення вітальних листівок для татів, а просторе приміщення КЗ «Виноградівська публічна бібліотека» стало місцем жвавих конкурсів та ігор. Переможцями стали всі діти. Враховуючи їх чималу кількість (біля 40 дітей) , акція проходила гучно і яскраво.
Дітям, які тимчасово оселилися у Виноградові, все дуже цікаво, розповідають працівники бібліотек. Вони відразу після приїзду шукають, розпитують де знаходиться бібліотека, охоче читають книжки і залюбки беруть участь у всіх цікавих подіях які проходять у рамках реалізації проєкту ВільноХаб, І діти, і дорослі, помітила директор КЗ «Виноградівська публічна бібліотека» Катерина Вашкеба, надзвичайно активні, цікавлять місцевою історією, природою, цікавляться життям. Адже у часи смертельних небезпек життя стає особливою цінністю.
Василь Горват

Залишити відповідь