«Літнє читання для серця і розуму»

Літо – час відпусток та канікул. Діти, підлітки, молодь та дорослі більше часу проводять на повітрі, на природі, і потік користувачів у бібліотеках зменшується. Тому з червня у КЗ «Виноградівська публічна бібліотека»
стартували літні читання під назвою «Літнє читання для серця і розуму».
«Літня читальна зала» стала традиційною для бібліотеки. Це восьме літо поспіль, коли працівники бібліотеки йдуть на зустріч з книгами до потенційного Читача. Заручившись гарною погодою та добротним настроєм сьогодні, 9 червня, на центральній вулиці міста організовано книжкову виставку-підбірку для літнього читання-2022.
Перша «літня» читальна зала на базі Виноградівської книгозбірні відкрилася ще у 2014 році. З того часу ідея «розрослася», перетворившись з місця, де можна безкоштовно насолодитися читанням в суспільний простір – місце для зустрічей і бесід в розслабленій атмосфері.
Бажаєте відпочити, стати більш обізнаними, корисно та цікаво провести час? Звертайтесь до нас. Читання на повітрі не тільки приємне, але й корисне. Жителі та гості міста зможуть ознайомитися з новинками літератури, що надійшли до бібліотеки, погортати свіжу пресу, отримати кваліфіковану консультацію бібліотекаря, поспілкуватися і просто змістовно та з користю провести свій вільний час. Якщо вам не вистачає позитивних вражень, ви втомились від спеки та просто мрієте про гарний відпочинок – тоді вам саме до нас. Бо улюблені книжки – це таки добрий протитривожний засіб, коли лунає сирена, це і відволікалочка, і можливість переселитися куди-інде, де тобі точно безпечно, і якорець за знайомий спосіб життя. Книжки й читання спрацьовують саме так.
У літньому читальному залі читачем може стати будь-який перехожий без особливих умов.
Запрошуємо всіх виноградівців та гостей міста почитати на свіжому повітрі. Долучитися до учасників літньої читальної зали можна щочетверга об 11 годині за київським часом. Чекаємо на Вас!!!

Залишити відповідь