Майстер-клас «Кольорова киця». ВільноХаб

Щоб полегшити життя малечі та молоді і відкинути, принаймні, на другий план пережитий стрес від перебування в укритті чи вимушеного переїзду, Виноградівська ЦПБ впроваджує проєкт Вільно_Хаб.
В рамках реалізації проєкту та з метою ознайомлення з технікою аплікації зі смужок кольорового паперу, розвивати дрібні м’язи рук, дитячу уяву, виховувати посидючість та старанність у Виноградівській ЦПБ проведено майстер-клас «Кольорова киця». Різні кольорові стрічки дозволяли учасникам експериментувати кольоровою гаммою створюючи бажану аплікацію.
Сьогоднішнім «Героєм» нашого панно стала всіма улюблена домашня тваринка – Кішка. Виявляється, аплікація «кішка» може використовуватися надзвичайно різноманітно. Пані Катерина – волонтер
ка з когорти ВПО допомагала учасникам використовувати творчий підхід, поєднувати різнокольорові смужки, щоб досягти бажаного результату.
Цей день завершився ще одним захоплюючим арт-терапевтичним майстер-класом «Творимо з термомозаїки». Техніка дуже захоплююча, дозволяє творити легко і без обмежень. З її допомогою діти самі зробили собі іграшки та аксесуари.
Як і будь-яка інша мозаїка, термомозаїка розвиває дрібну моторику, координацію, тренує старанність і посидючість, допомагає розвитку фантазії та креативного мислення.
Дітки творчо підійшли до поставленого завдання, кожен мав змогу проявити творчу фантазію та креатив. #ВільноХаб

Залишити відповідь