Арт-терапія. ВільноХаб

В зв’язку з важкою ситуацією в країні, з тимчасово окупованої території і районів в місто Виноградів постійно прибувають вимушено переміщені особи. Виноградівська центральна публічна бібліотека впроваджуючи нову послугу «Бібліоняня» стала максимально наближена до потреб дітей та батьків, які вимушено переїхали в наше місто.
Поки батьки відвідували інформаційну сесію з практикуючим психологом, для дітей було запропоновано арт-терапію. Для дітей було завдання намалювати улюбленого казкового героя або зліпити його з пластиліну. Психологи, педіатри та педагоги рекомендують займатися ліпленням з дітьми, так як це найкращий спосіб розвинути в дітей уяву, увагу, пам’ять та посидючість. На наступне заняття всі роботи будуть проаналізовані спеціалістом та озвучені цікаві факти про власника малюнку або виробу з пластиліну.
Процес арт-терапії супроводжувався дитячим сміхом, спілкуванням що несло в собі позитивні емоції та терапевтичний вплив, цим самим звільнялися від тривог, стресових станів та різних фобій. Завершився захід інтелектуально-рухливими іграми.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь