“Бібліоняня”. ВільноХаб.

В рамках реалізації проєкту «ВільноХаб» при Виноградівській центральній публічній бібліотеці впроваджено нову послугу «Бібліоняня». На даний час послуга затребувана серед ВПО і не тільки. Послуга запровадження для розвантаження на деякий час батьків, щоб вони могли вирішити свої нагальні справи або просто почитати в стінах бібліотеки. Безоплатна послуга дає можливість батькам потурбуватися про творчий, інформаційний, виховний і розвивальний потенціал дітей у безпечному місці. Тут можна залишити дитину на певний час, а працівники бібліотеки та волонтери з когорти ВПО про неї попіклуються.
Сьогодні п. Катерина – волонтерка з когорти ВПО провела урок англійської мови «Англійські фрази на кожен день». Заняття проведено з метою занурення дитини в англомовне середовище, допомогти розвивати розмовні навички та збагатити словниковий запас слів з англійської мови. Дітки з неабияким задоволення згадали знання з англійської мови та вивчили нові слова для повсякденного спілкування.
Для любителів логічних задачок і для тих хто захоплюється динозаврами було проведено квест «Дино». Основне завдання учасників квесту – за допомогою підказок, які траплялися у них на шляху знайти книгу про динозаврів і звичайно солодощі. Енергійно та із зацікавленістю діти справилися із завдання, знайшли неймовірно цікаву книгу про динозаврів та смакували солодощами гортаючи змістовні сторінки книги .
Для багатьох бібліотека асоціюється з купою запилених книжок та місцем їх видачі і поважного віку, серйозного на вигляд бібліотекаря. А що ж таке сучасна бібліотека? Сучасна бібліотека – це в першу чергу територія казки, дива, несподіваних цікавих зустрічей і де можна не тільки читати книги, але і корисно провести свій вільний час.

Залишити відповідь