День фізичної культури «Рух – це життя». ВільноХаб

З метою підтримки інтересу до занять фізичної культури і спортом, зміцнення здоров’я, забезпечення потреби у щоденній руховій діяльності та хорошого настрою працівниками Виноградівської центральної публічної бібліотеки спільно з волонтерами з когорти ВПО та місцевою волонтеркою п. Надією проведено день фізичної культури «Рух – це життя» для дітей вимушено переселених з інших населених пунктів і не тільки.
Присутні згадали види спорту, відомих українських спортсменів, а також дізналися про важливість фізкультури та спорту в житті, ознайомившись з представленою літературою на виставці «Спорт – сила, краса, здоров’я».
До змістовної програми ввійшли різні конкурси, змагання, у яких діти радо приймали участь, проявивши витривалість, силу волі, терпіння, вміння сприймати не лише перемоги, але й поразки. Неймовірного захоплення учасники отримали від патріотичного аквагриму та мехенді. На завершення заходу діти долучились до танцювального флешмобу. І як завжди п. Надія частувала присутніх.
Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Учасники отримали неабияку насолоду від заходу та запропонували п. Анні проводити один раз в тиждень такі позитивні майстер-класи

Залишити відповідь