Презентація-огляд «Основні правила дитячого етикету». ВільноХаб

Дитячий етикет – це ціла наука, яка формує знання елементарних правил ввічливості та тактовності по відношенню один до одного за столом, в транспорті, гостях, при зустрічі і навіть знайомстві.
Головне завдання сьогоднішнього заняття для дітей, які вимушено переїхали у наш район – достукатися і донести до них всі навички культурної поведінки, щоб в подальшому вони змогли застосовувати їх протягом всього свого життя. Як відомо, перше враження, після знайомства, нерідко визначає долю подальшого спілкування між людьми. І щоб не впасти в бруд обличчям, а саме справити на співрозмовника правильний ефект, необхідно дотримуватися деяких тонкощів громадського етикету.
У ході заняття учасникам була запропонована презентація-огляд «Основні правила дитячого етикету», по завершенню якої п. Катерина – волонтерка з когорти ВПО, для закріплення знань запропонувала етикет-гру «Ввічливість на кожен день». Діти разом розбирали життєві ситуації, відповідали на запитання тестів щодо правил етикету. Та, найголовніше, що діти дізналися про різні види етикету, отримали поради з етикету ввічливості, мовного етикету, правила поведінки за столом та сервірування столу. Наприкінці зустрічі учасники мали змогу проявити творчість, креатив вирізуючи та розфарбовуючи маски (вовк, сова, їжак, заєць, оленичка).
Кожна людина, що живе в соціумі, повинна зважати на правила і норми суспільної поведінки, а так само беззастережно їм слідувати.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Учасники отримали неабияку насолоду від заходу та запропонували п. Анні проводити один раз в тиждень такі позитивні майстер-класи

Залишити відповідь