Танцювальний майстер-клас за напрямком Хай Хіллс (High Heels). ВільноХаб

Сьогодні на базі Виноградівської ЦПБ відбувся черговий безкоштовний танцювальний майстер-клас за напрямком Хай Хіллс (High Heels) під керівництвом п. Анни з м. Харків. Heels – новий сміливий напрямок в сучасній хореографії, що об’єднує в собі енергетику hip-hop, манеру jazz-funk, техніку jazz і ефектність бурлеску (burlesque), а також дефіле, та жести з стилю vogue. Учасників заняття не зупинили навіть звуки сирени, вони продовжували працювати, концентруючи увагу на танці, а не на тривогу. Кількість учасників збільшилася після того, як відмінити повітряну тривогу.
Певний час приділили вправам, спрямованим на те, щоб розігріти тіло. Переважну більшість часу займались вивченням танцювальної техніки.
Енергічно, естетично та неймвірно ефектно продовжували розучувати рухи під пісню «Stefania» українського гурту «Kalush Orchestra».
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Учасники отримали неабияку насолоду від заходу та запропонували п. Анні проводити один раз в тиждень такі позитивні майстер-класи

Залишити відповідь