Інформаційний колаж «У мирі й любові живи, Україно!». ВільноХаб

28 липня вперше відзначається День Української Державності. Запровадити нове державне свято, яке відзначається у день хрещення Київської Русі-України, запропонував торік Президент Володимир Зеленський. Утверджувати зв’язок сучасних українців з багатьма поколіннями нашого народу, нагадати про багатовіковий державотворчий досвід, культуру, самобутність українців — це мета нового свята, Дня Української Державності. Свято молоде, натомість спрямоване вглиб віків — для того, аби утвердити спадкоємність понад тисячолітніх традицій українського державотворення.
Сьогодні на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки для внутрішньо переміщених осіб проведено інформаційний колаж «У мирі й любові живи, Україно!» в рамках якого завідуюча відділом обслуговування Микита Т.М. презентувала книжкову інсталяцію «28 липня – День Української Державності», провела інформину «Історична спадщина України» та для найменших запропонувала долучитися до патріотичного квесту «Пам’ятати історію – мати майбутнє», основна мета якого – виховувати почуття патріотизму, національної гордості, любові до України та бажання стати гідним громадянином держави. В той час поки діти виконували завдання на різних зупинках, перед батьками ВПО було поставлено завдання: будь якими методами (книги, Інтернет, дзвінки друзям) дізнатися чи є в Україні пам’ятні монети, присвячені Дню хрещення Київської Русі, і якщо такі є, то знайти всю інформацію про них. Батьки справились із завданням на відмінно. Під час квесту, діти виконавши завдання отримували частини пазлів, по завершенню якого зібрали карту України. Учасники почерпнули нові та закріпили уже маючі знання, перевірили себе на кмітливість і креативність та довели дорослим, що вони гідні громадяни нашої країни.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
ноХаб

Залишити відповідь