Безпека життєдіяльності людей. “Вільнохаб”

З метою навчити дітей з когорти ВПО зосереджувати увагу на небезпеці, що криється в предметах домашнього вжитку, які завдають шкоди здоров’ю та життю дитини; формувати вміння правильно поводитись у небезпечних ситуаціях; закріпити основні правила поводження дітей на вулиці, вдома та на дорозі на базі Виноградівської ЦПБ проведено інтегровану лекцію «Безпека життєдіяльності дітей». Волонтерка з когорти ВПО п. Оксана детально розповідала про елементарні правила безпечної поведінки у різних життєвих обставинах поєднавши лекцію з повчальним мультфільмом.
Після інформаційної лекції для діток було проведено майстер-клас «Квітка з фоамірану». Квіти, зроблені з фоамірану, користуються досить великою популярністю, тому що їх використовують для виготовлення прикрас, прикраси іграшок, для магнітиків, закладок та багато іншого. Вони старанно вирізали пелюстки квіток та листочки. Дехто з діток зробити двокольорову, щоб вона виглядала більш цікаво та оригінально. Майстер-класом захопилися не тільки дітки але і їх батьки.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
04.08.2022 р.

Залишити відповідь