Бібліоняня. Вільнохаб

Сьогоднішнє заняття в рамках реалізації послуги «Бібліоняня», передбачало проведення інтерактивної вправи з української мови на тему: «Гронування». Дана стратегія спонукає дітей логічно мислити та шукати зв’язки між словами. Даний вид роботи допоміг акумулювати думки й міркування дітей навколо понять, які розглядалися на занятті. Заняття проводила п. Оксана – волонтерка з когорти ВПО, за фахом філолог.
А щоб діти трішки творчо відпочили п. Катерина волонтерка з когорти ВПО провела майстер-клас «Кольорова квітка у вазоні». Основна мета – викликати у дітей інтерес до змішування фарб для створення різних відтінків кольорів; заохотити дітей цим процесом і надати можливість отримати бажаний результат. Малюнки створювали методом штампування. Малювання штампами – це цікаво, весело і дуже корисно! Нетрадиційна техніка малювання позитивно впливає на розвиток уяви, допомагає самовираженню дитини.Малюючи цим способом, діти не бояться помилитися, так як все легко можна виправити, а з помилки легко можна придумати щось нове, і дитина набуває впевненості в собі, долає «боязнь чистого аркуша паперу» і починає відчувати себе маленьким художником. У нього з’являється ІНТЕРЕС, а разом з тим і БАЖАННЯ малювати.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
09.08.2022 р.

Залишити відповідь