“Все буде Україна”. Вільнохаб

У долі кожного народу є події, які не тільки яскраво висвітлюють пройдений історичний шлях, а й визначають його сьогодення і майбуття, сповнюють особливим змістом людське життя і діяльність суспільства, стосунки держави та особистості.Саме такими є найвеличніші державні свята – День Державного прапора та День Незалежності України. На відзначення цих двох дат у центральній публічній бібліотеці відбулось чергове заняття в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Під керівництвом волонтерок з когорти ВПО п.Оксани та п.Катерини дітки змогли стати активними учасниками ерудит – конкурсу «Історія України: знаємо і вивчаємо», взяти участь у майстер класі з виготовлення патріотичної символіки – і власноруч виготовлені прапорці «рознеслись» по місту. Особливою популярністю користувався фейс-арт, де п. Оксана розмальовувала обличчя діток патріотичною символікою. На завершення всі учасники взяли участь у карооке, де із задоволенням співали найбільш відомі українські патріотичні пісні .
Напередодні свят працівниками ЦПБ оформлена патріотична фотозона «Все буде Україна » і всі учасники із задоволенням робили фото на згадку про відзначення державних свят перебуваючи у м. Виноградів. Впевнені, що свято надовго запам’ятається діткам і іх батькам ; вселило надію у перемогу і чим скорішого повернення до рідних домівок.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь