Гратографія. Вільнохаб

На базі Виноградівської ЦПБ проведений черговий майстер-клас для дітей. Тема заходу: “Гратографія”. Гратографія- це спосіб виконання малюнка шляхом процарапуваня гострим інструментом паперу або картону, залитих гуашшю. Інша назва техніки –воскографія, інколи її також називають царапкою. Керівник майстер-класу п. Оксана – волонтерка з когорти ВПО запропонувала спробувати зробити кольорову гратографію, використовуючи не просто віск, а саме воскові олівці, тому що малюнок тоді буде виглядати якравіше і різнокольоровий.
Метою майстер-класу було ознайомлення дітей з використанням техніки «гратографія» як засобом нетрадиційного виду малюнку.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
16.08.2022 р.

Залишити відповідь