Майстер-клас з квілінгу. Вільнохаб.

На базі Виноградівської ЦПБ проведений черговий майстер-клас для дітей з виготовлення рамки для фотографії з використанням квілінгу. Чому саме фоторамка? Багато чудесних моментів нашого життя існують не лише в нашій пам’яті, а й закарбовані на фотографіях. Керівник майстер-класу п. Оксана – волонтерка з когорти ВПО запропонувала спробувати зробити рамку для фото своїми руками, тому що це неодмінно допоможе юним майстрам прикрасити приємні впіймані миті нашого життя.
Метою майстер-класу є сприяння розвитку творчих здібностей дітей при створенні рамки для фотографії, використовуючи елементи орігамі, квілінгу. Створюючи композицію у вигляді фоторамки сприяє не тільки розвитку у дітей дрібної моторики, посидючості, але і розвиткові уяви, мислення, фантазії.
Приємною несподіванкою для учасників були завчасно підготовлені їх фото, які вони відразу вставили у рамку зроблену власноруч.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
11.08.2022 р.

Залишити відповідь