“Незалежність здобута поколіннями”

Щороку наприкінці літа Україна відзначає своє головне державне свято – День Незалежності. Дата цього важливого свята незмінна – 24 серпня.
За день до цього, 23 серпня, українці зустрічають День Державного Прапора України.
Після розпаду Радянського Союзу республіки, що були в його складі, почали проголошувати свою незалежність. Така доля торкнулася і України, тому 16 липня 1990 року Верховна Рада РРФСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України. Цього ж дня парламент ухвалив рішення, що День Незалежності України відзначатиметься 16 липня.
1 грудня 1991 року відбувся референдум, де українці підтримали проголошення незалежності. А 20 лютого 1992 року Верховна Рада перенесла святкування Дня Незалежності з 16 липня на 24 серпня.
З нагоди 31 річниці Дня Незалежності України в читальному залі Виноградівської ЦПБ оформлена книжкова виставка ” Незалежність здобута поколіннями” та фотозона “Все буде Україна!”. Запрошуємо всіх бажаючих переглянути книжкову виставку та зробити світлини на пам’ять.
Слова підтримки та любові сьогодні особливо потрібні й важливі! Нехай не тільки в цей день, але завжди над головами українців світить яскраве сонечко, а в душі панують гармонія та любов. З Днем Незалежності України!

Залишити відповідь