Роль спорту в житті людини. Вільнохаб

На базі Виноградівської ЦПБ була проведена лекція на тему : “Роль спорту в житті людини». Катерина з когорти ВПО розповіла дітям які є види спорту, а також яка роль спорту в житті кожної людини.
Спорт – це один з найбільш доступних способів підтримки і збереження здоров’я і працездатності людини. З кожним роком з’являються і розвиваються різні форми занять фізичними вправами, удосконалюються нові, незвичайні види спорту.
У наш час спорт має настільки високу значущість в суспільстві, що можна вважати його одним з основних видів людської діяльності. У системі норм і цінностей суспільства він також грає велику роль.
На заході були проведені конкурси та квест на тему: «Види спорту». Волонтер розповіла детально про такі види спорту як: силовий спорт, гімнастика, лижний спорт, а також водні види спорту. Дітки з задоволенням коментували відеоролик про види спорту та розповідали, хто з них, в яких змаганнях приймає участь.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
16.08.2022 р.

Залишити відповідь