Проект “Молодь єднає”

З серпня 2022 5 громад Закарпатської області – Перечин, Батьово, Виноградів, Тячів, Довге беруть у реалізації проекту Молодь єднає» .Це одна із ініціатив команди БО «БФ «Центр громадських ініціатив», яка зібрала в спільне коло представників та представниць 5 громад Закарпатської області з числа місцевих мешканців/мешканок та внутрішньо переміщених українців/українок. Проєкт «Молодь єднає» фінансується програмою ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні».
У рамках проекту молодь 5- ти громад області у вересні – жовтні взяли участь у роботі двох 3-х денних молодіжних таборів . Теми таборів « Молодіжна політика та її впровадження на рівні громади” і “ОГС – як провайдер змін у громаді” Мета тренінгів- посилити спроможність представників та представниць впроваджувати на місцевому рівні молодіжну політику та здійснювати молодіжну роботу на підходах громадської активності та участі молодих людей.
Учасниками тренінгів від Виноградівської громади були місцева молодь: Мізун Світлана, Данканич Світлана, Злата Ліхтей , Хабаль Едіта і внутрішньо переміщена молода людина – Шкиль Катерина.

Залишити відповідь