Урок мужності “Вистояли на Майдані- переможемо у війні”

Напередодні відзначення Дня Гідності і Свободи 18 листопада у читальній залі центральної публічної бібліотеки відбувся урок мужності »Вистояли на Майдані- переможемо у війні». Запрошені – студенська молодь Відокремленого структурного підрозділу “Виноградівський фаховий коледж Мукачівського державного університету”, солдати ЗСУ- Марія Вітвіцька, Сергій Хижевський та Віктор Форманюк. В ході заходу було відтворено хронологію подій на Євромайдані :передумови виникнення спротиву на Євромайдані, розгін і штурм Майдану, вшановано Героїв Небесної Сотні. Модератор заходу КаталінаВашкеба доповнила свій виступ короткими відеороликами про ці події
З сльозами на очах і щемом в душі учасники переглянули відеролик про своїх земляків, героїв Виноградівщини, які віддали своє життя боронячи територіальну цілісність України в зоні АТО,ООС, а також повномасштабної війни росії проти України. На жаль, кількість їх збільшується і станом на сьогодні Виноградівщина нараховує 21-го Захисника- Героя.
Цікавими були виступи солдатів ЗСУ. Марія Вітвицька зв’язківець, виконувала бойові завдання на Сході України, солдати Сергій Хижевський та Віктор Форманюк проходили військову підготовку у Великобританії і готові до виконання бойових завдань. Звучали слова подяки нашим захисникам, побажання миру і перемоги .
Учасники заходу могли переглянути розгорнуту книжково- ілюстративну виставку «Шляхом Гідності та Свободи».

Залишити відповідь