Інформаційна акція «Від миру в сім’ї – до миру в державі»

Щорічна соціальна акція «16 днів активності проти гендерного насильства» – починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.

Основними завданнями акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.

Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав із 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабель, політичних активісток, що в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо. Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля.

Символом проти всіх форм насильства над жінками стала біла стрічка.

Підтримуючи ініціативу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Виноградівська центральна публічна бібліотека також приєдналася до Всеукраїнської акції. Відвідувачі бібліотеки стали учасниками інформаційної акції «Від миру в сім’ї – до миру в державі»

Користувачів проінформували та роздали пам’ятки, про те, як протидіяти домашньому насильству і куди звернутися, якщо вони або їхні знайомі стали жертвами насилля.

В рамках акції проведено соціологічне дослідження щодо масштабів домашнього насильства в Україні «В чому проявляється домашнє насильство?».

На підтримку всіх жінок і дівчат Виноградівська центральна публічна бібліотека запрошує долучитися до флешмобу «Насиллю немає виправдання»

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь