Бібліотеки –громадський простір підтримки

Поки військові відвойовують загарбані окупантами території на фронті, публічні бібліотеки Виноградівської громади стають потужними центрами не лише інформаційної боротьби.
В умовах воєнного стану саме публічні бібліотеки лишаються чи не єдиним загальнодоступним, безкоштовним громадським простором підтримки як місцевих жителів громади так і внутрішньо переміщених осіб.
В теперішніх складних умовах публічні бібліотеки перетворились у коворкінг центри(звісно, коли в самій бібліотеці є світло ). Завдяки великим вікнам, тут є природнє освітлення, що файно впливає на ваше самопочуття. Коворкінг з англійської «collaboration» і «working», означає «спільна робота».
Ми ділимося з нашими користувачами не тільки книжковим світлом і теплом, а й реальним – з можливістю зарядити свої гаджети та мобільні телефони, користуватись інтернетом для навчання, роботи чи спілкування з близькими, надрукувати і роздрукувати документи на паперових та електронних носіях, зігрітись теплим чаєм, кавою, розігріти їжу в мікрохвильовці, взяти участь у різноманітних майстер-класах, інтелектуальних іграх, творчих зустрічах, переглянути документальні чи художні фільми. Для бажаючих проводити зустрічі, конференції, чи семінари безкоштовно надається читальна зала бібліотеки чи сучасно облаштований молодіжний хаб »Простір ідей». А ще тут можна долучитись до виготовлення маскувальних сіток і спільно з Кікіморами Виноградів допомагати військовослужбовцям ЗСУ.
Вистоїмо! Краще одна зима з обмеженнями, ніж все життя без України.

Залишити відповідь