«Герої України на захисті Вітчизни»

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України Виноградівська центральна публічна бібліотека підготувала книжкову виставку «Герої України на захисті Вітчизни». На виставці розміщена література про солдат і офіцерів Збройних сил, які гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, про історію української зброї, війн та збройних конфліктів, військову символіку держави та становлення Збройних сил.

Також на виставці ви знайдете документальні та художні книжки про становлення українського війська в умовах ворожого вторгнення й сепаратистського руху, про людей які захищають Україну від російського агресора., про мобілізованих четвертої хвилі, про чоловіків, яким випало йти між життям і смертю, про те, якими є їхнє розуміння війни і передчуття бою. Яка то війна. Яка армія. І проти кого вона стоїть.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Щиро вітаємо всіх службовців української армії, які виконують значну роль у підтримці Україною свого незалежного статусу, з професійним святом. А також зичимо міцного здоров’я та успіхів військовослужбовцям усіх рангів, ветеранам, новобранцям і їхнім родинам та пам’ятаємо і шануємо пам’ять загиблих українських військових.

Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки, переглянути виставку. Миру всім нам! Слава Україні!

Залишити відповідь