Національний тиждень читання (день п’ятий)

?Виноградівська центральна публічна бібліотека продовжує презентувати книжкові видання в рамках Національного тижня читання від УІК. Тому, сьогодні наступні два видання ?
Стівен Кінг «Загублена земля» із серії «Темна вежа»
Всім відомий король жахів -Стівен Кінг. Практично кожний прочитав хоча б одну його книгу або переглянув фім, знятий за мотивами його романів. Але далеко не кожний читав творіння всього його життя – епос «Темна вежа», яка складається із семи книг.
Для Кінга “Темна вежа”- справа всього його життя, початок якому був покладений у далекому 1970 році першою книгою під назвою «Стрілець»..
Темна Вежа, знадлива й недосяжна, — мета, до якої вперто прямує надзвичайно сильний, мужній та винахідливий стрілець Роланд зі своїми друзями. Їм доводиться долати, здавалося б, непереборні перешкоди, щоб своєчасно «відчинити двері» з одного світу в інший. До реальних небезпек додаються напів уявні жахливі зустрічі з тими, хто заважає досягти бажаного, — усемогутніми почварами-роботами. Зустрічі, від яких аж мороз іде поза шкірою.
Євген Клопотенко «Зваблення їжею»
«Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» – це книжка авторських рецептів відомого українського шеф-кухаря, блогера, чиї матеріали можна прочитати у рейтингових медіа, ведучого літературно-кулінарного шоу на «UA: Суспільне» та кулінарного експерта програми «Сніданок з 1+1» на каналі «1+1», реформатора шкільного харчування та автора першого в Україні кулінарного онлайн-курсу «Міркувати, як кухар» Євгена Клопотенка.
Євген Клопотенко у книзі «Зваблення їжею» познайомить вас не лише з добіркою смачнючих рецептів, випробуваних практикою, але й з власною філософією кулінарії. З цього моменту сніданок, обід, вечеря стануть для вас не буденною необхідністю, а часом насолоди, творчості та щастя. Кулінарні стереотипи у вашій голові ламатимуться, а мозок протестуватиме проти нового. Харчуватися усвідомлено, відмовлятися від звичних продуктів і просто насолоджуватися готуванням вдома – це рух вперед до буденного щастя. Змінивши своє ставлення до їжі, ви зміните якість і смак свого життя.

Залишити відповідь