Безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років

19 січня на безкоштовних курсах вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років з числа внутрішньо переміщених осіб та місцевих школярі, волонтерка з когорти ВПО – Перинець Катерина Юріївна опрацьовувала тему “Do you have a pet?”. Спочатку повторили конструкції I have та I don’t have. Наступним етапом стало вивчення та запис нової лексики на тему “Домашні улюбленці”. Закріплення нової лексики відбувалося через участь дітей у цікавій вікторині, де потрібно було обрати правильні відповіді. Останнє завдання – складання діалогів з використанням вивчених слів та конструкцій. Таким чином, опрацьовано такі види діяльності як усне діалогічне мовлення, читання та письмо.
Курс проводяться в рамках реалізації проєкту «Ми є і ми разом», який реалізується ГО “Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів», партнери проєкту: КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради.
Проєкт здійснюється в рамках реалізації проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу” та адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь