Безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років

Виноградівська центральна публічна бібліотека продовжує безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років з числа внутрішньо переміщених осіб та місцевих школярів. Група складається з 10 осіб, які щочетверга зустрічаються на заняттях у неформальній атмосфері.
26 січня на занятті волонтерка з когорти ВПО – Перинець Катерина Юріївна на першому етапі заняття було повторено попередні теми за допомогою ігор «Сніжна лавина» та «Рахуємо швидко», які активізували вивчений лексичний матеріал та підготували до наступної теми «Clothes and Shoes». Закріплення нової лексики відбувалося через перегляд, повторення та коментування відео.
Наступним етапом заняття було записати слова за різними категоріями та розповісти про себе. Всі види завдань спонукали дітей до активної та творчої роботи на занятті.
Курси англійської мови завершилися арт-пробою «Малюнки мишкою». Зав. методико-бібліографічним відділом Виноградівської ЦПБ – Марушка М.В. провела майстер-клас з малювання мишкою на комп’ютері. Як виявилося більшість дітей вже вміло керували мишкою та отримували бажаний результат. Катерина Юріївна на англійській мові озвучувала їм слова (фрукти, овочі, одяг), які потрібно було зобразити на екрані і розповісти, яким саме кольором буде той чи інший малюнок. Завдяки комбінованому заняттю, дітки закріпили отримані знання з англійської мови, розвивали увагу, обережність при роботі з обчислювальною технікою та набули здібності до малювання за допомогою комп’ютера.
Курс проводяться в рамках реалізації проєкту «Ми є і ми разом», який реалізується ГО “Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів», партнери проєкту: КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради.
Проєкт здійснюється в рамках реалізації проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу” та адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь