Тренінгові заняття за участю практичного психолога для ВПО

З метою формування навичок стресостійкості особистості в умовах війни, акцентуація на необхідності розвитку, перерозподілу та збагачення особистісного ресурсу, аналіз чинників, індикаторів та реакцій на стрес у Виноградівській центральній бібліотеці проведено тренінгові заняття за участю практичного психолога, консультанта у методі когнітивно-поведінкової терапії – Мізун Лариси Іванівни. Учасниками заняття були особи з когорти ВПО.
Тренінгове заняття включало знайомство з базовими аспектами формування стресостійкості у дітей та дорослих. Учасники мали можливість проаналізувати власні ресурси, ознайомитися з основними методиками зняття емоційної напруги, стабілізації; визначити власні точки до зростання та досягнення .
Окрему увагу було приділено факторам, що сприяють виникненню травматичного досвіду, ознакам ПТСР.
По завершенні учасники отримали можливість поспілкуватись індивідуально.
Захід проведено в рамках реалізації проєкту «Ми є і ми разом», який реалізується ГО “Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів», партнери проєкту: КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради.
Проєкт здійснюється в рамках реалізації проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу” та адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь