Безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років

Виноградівська центральна публічна бібліотека продовжує безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей віком 6-8 років з числа внутрішньо переміщених осіб та місцевих школярів.
На попередніх заняттях вчили тему «Body parts», за допомогою відповідних карток, виконуючи цікаву вправу «Намалюй людину та підпиши частини тіла», рухливих ігор та відеоролику. Закріплення нової лексики відбувалося за допомогою ігор «Покажи мені» та інтерактивного колеса. Повторювали конструкцію “have, has”. Також проходили повтор лексики з минулої теми “Clothes”. Рухливі ігри з м‘ячем на останньому етапі заняття допомогли повторити як новий, так і попередній матеріал. Таким чином, кожен вид завдань спонукав дітей до активної та творчої роботи.
Курс проводяться в рамках реалізації проєкту «Ми є і ми разом», який реалізується ГО “Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів», партнери проєкту: КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради.
Проєкт здійснюється в рамках реалізації проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу” та адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь