Нарада бібліотечних працівників: “Аналіз та планування в бібліотеках”

17 лютого на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки проведено підсумкову нараду для працівників бібліотек ТГ. Перша нарада, як завжди, присвячена аналізу та плануванню в бібліотеках, розгляду практичних порад та необхідних дій по формуванню позитивного іміджу та престижу закладів.
Директор КЗ «Виноградівська публічна бібліотека» – Вашкеба К.Г. відкрила нараду та наголосила на основні приорітетні напрямки роботи бібліотек на 2023 рік, звернула увагу на питання національно-патріотичного виховання, краєзнавчу діяльність, проектну діяльність, поповнення та популяризацію книжкових фондів. У ході наради зробила аналіз соціокультурної діяльності бібліотек-філій у мережі Інтернет.
Методистом ЦПБ – Марушка М.В. проведено аналіз статистичної та текстової документації бібліотек за 2022 рік. Виступаючи підкреслила на необхідність активізації роботи з ВПО, співпрацю з владою, волонтерами. Було розглянуто питання візитної картки кожної бібліотеки, за якою оцінюють і якість фонду, і стиль її роботи – книжкові виставки, інсталяції.
Бібліотекар Інтернет-центру – Ромушко К.В. акцентувала свій виступ на актуальності проблематики медійної та інформаційної культури особистості у сучасному суспільстві, надала практичні поради щодо розпізнання маніпуляцій в медіа та критичного аналізу медіатекстів.
Під час підведення підсумків учасники дійшли висновку, що перше, що ми маємо робити – це працювати над собою, щоб допомагати користувачам правильно споживати інформаційний контент.

Залишити відповідь