Заняття з вивчення української мови

Сьогодні у Виноградівській центральній публічній бібліотеці відбулося чергове заняття з вивчення української мови для ВПО та охочих місцевих мешканців. Заняття було присвячено 209-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, який є героєм нашого дня, символом боротьби українців за незалежність.
Цікаву презентацію “Мистецька спадщина Шевченка” представила викладачка курсів – вчитель-методист української мови та літератури Осадча Надія Миколаївна. «Тараса Шевченка знають у світі в основному як митця слова. Однак, варто більше розповідати і про його художню творчість, адже його поезія і живопис — тісно пов’язані між собою» – зауважила п. Надія.
Учасники мали можливість збагатити свої знання про творчість Т. Г. Шевченка, продекламувати улюблені вірші митця, відчути колорит поезії та зануритися в сучасно-українську атмосферу.
Шевченко являє собою джерело нашої енергії, наснаги й мудрості, особливо зараз. Він завжди хотів такої єдності від своїх нащадків, і тому його заклик став гаслом українців: «Давайте, ставайте, кайдани порвіте. І вражою злою кров’ю Волю окропіте»

Залишити відповідь