«Книги-ювіляри 2023» книжка Миколи Хвильового «Сині етюди»

Продовжує рубрику «Книги-ювіляри 2023» книжка Миколи Хвильового «Сині етюди». Ця книжка стала дебютною для автора, якого тепер називають класиком української літератури. У збірці, яка вийшла друком у 1923-му році, представлені різноманітні новели, які описують життя людей того часу. Автор говорить з читачами на злободенні теми, показуючи через персонажів життя простого народу. У той момент, коли книга побачила світ, критики сприйняли її позитивно, навіть стверджували, що вона є знаковою, оскільки прозаїк створив власну, нову манеру письма.

Центральними персонажами оповідей стають молоді люди з ідеалістичними поглядами, які стикаються з реальністю, об яку їх мрії вщент розбиваються. То були насправді буремні часи, коли у людей з’являлися революційні настрої, знаходились відчайдухи, які були готові вести за собою інших. Також можна помітити, що для автора характерні символізм та імпресіонізм.

А щоб переконатися у цьому, можна скачати книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), читати онлайн безкоштовно  на телефонах або планшетах, або відвідати бібліотеку.

Електронна книга українською мовою «Сині етюди, Микола Хвильовий» була написана автором – Микола Хвильовий, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників “ReadUkrainianBooks.com”.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Залишити відповідь