Перегляд фільму «Тихоокеанський рубіж»

Кіно – хороша і велика частина нашого життя: можна відволіктися від буденності і поринути у деколи вигаданий світ. Саме 28 лютого у молодіжному хабі «Майстерня ідей» активна молодь Виноградівської ТГ та гості міста поринули у світ фентезі переглядаючи фільм «Тихоокеанський рубіж». За численними запитами, саме цей фільм було обрано для перегляду.

Тихоокеанський рубіж – американський фантастичний фільм режисера Гільєрмо дель Торо, що розповідає захоплюючу історію про протистояння нападу на Землю раси чудовиськ і розроблених людьми спеціально для боротьби з ними величезних роботів, названих Джагерами. Після багаторічної війни ресурси людства виснажуються практично повністю, що виливається в ще більшу небезпеку, коли навіть гігантські бойові машини Джагери, керовані двома пілотами, чиї розуми з’єднані нейронних мостом, починають поступатися численним загарбникам. І вже коли поразка людей буквально на межі, тепер не залишається ніякого іншого виходу, крім як звернутися за допомогою до двох сумнівних, але вельми непогано зарекомендуваних раніше героїв – колишнього пілота одного з Джагерів і його недосвідченого помічника. З цього дня саме вони стають єдиною надією на спасіння в очах сотень мільйонів землян.

Після перегляду відбулося обговорення фільму, в ході якого учасники висловлювали свою думку про акторську майстерність, графіку і т.п. Як зауважив Михайло: «Фільм класний, графіка та акторська гра чудова, але не зрозуміло, що заважає керувати джаггерами дистанційно або взагалі за допомогою комп’ютера. Можливо для ефективного керування джагернаутами, пілоти повинні бути нейронно підключені прямо до них». Їх теплі відгуки свідчать про задоволення та вагоме просвітницьке значення саме такого кінопродукту. У підсумку,  за ініціативи молоді було виявлене бажання зібратися ще раз для перегляду другої частини цього фільму.

Завершився захід інтелектуально-розважальними іграми серед молоді.

Зустріч проходила у рамках проєкту «Молодь єднає» і фінансується програмою ПРООН «Громадянське суспільство за для розвитку демократії та прав людини в Україні#Молодь_Єднає.

 

Залишити відповідь