Чергове заняття з вивчення англійської мови

11 березня відбулося чергове заняття з вивчення англійської мови на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки для дітей з когорти ВПО і не тільки.
На першому етапі заняття було повторено попередні теми за допомогою ігор «Сніжна лавина» та «Рахуємо швидко», які активізували вивчений лексичний матеріал та підготували до наступної теми «Classroom language». Закріплення нової лексики відбувалося через перегляд, повторення та коментування відео, а також через рухливі ігри «Крокодил» та «Виконай команду». Всі види завдань спонукали дітей до активної та творчої роботи на занятті.
Курси проводяться в рамках реалізації проєкту «Ми є і ми разом», який реалізується ГО “Відокремлений підрозділ Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги у місті Виноградів», партнери проєкту: КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради.
Проєкт здійснюється в рамках реалізації проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу” та адмініструється БФ «Центр громадських ініціатив».

Залишити відповідь