Безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей

Сьогодні Україна переживає одні з найскладніших часів, які залишають свій відбиток на кожній родині, людині, дитині. За недовгий перiод ми стикнулися з безліччю фізичних, матеріальних та психологічних проблем. У перші ж місяці після повномасштабного вторгнення рф Виноградівська центральна публічна бібліотека фактично перетворилася на координаційно-волонтерський центр, який надає підтримку як місцевим жителям, так і переселенцям. Однією з актуальних послуг, як виявилося стали безкоштовні курси вивчення англійської мови для дітей з когорти ВПО і не тільки.
У суботу 1 квітня відбулося чергове заняття де було повторення та удосконалення теми “Овочі”. Ознайомили дітей з додатковим лексичним матеріалом, друкований матеріал, використовували навчальний матеріал на рівні фраз , діалогів. Застосовували форми привітання, прощання, який овоч подобається чи ні, ситуації в магазині.
Завдяки курсам вдалося об’єднати і соціально згуртувати дітей з когорти ВПО з місцевими дітьми. Вони стали як справжня одна велика родина, яка святкує навіть дні народження разом. І саме цього дня вони разом святкували день народження маленької Аксінії з Харкова. Зі щирими посмішками вітали іменинницю та в знак подяки вона їх пригощала солодощами.

Залишити відповідь