Квест «Ми за здоровий спосіб життя»

З метою закріпити раніше набуті знання про значення здоров’я, необхідності вести здоровий спосіб життя. Прищеплювати гігієнічні навички, бажання бути здоровими. Виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я, повагу до здоров’я інших людей 31 березня для учнівської молоді з когорти ВПО на базі центральної публічної бібліотеки проведено квест «Ми за здоровий спосіб життя». Під час гри учасники поділилися на дві команди під назвою «Зірки» та «Перемога», проходили станції – етапи, де з гравцями проводились рухливі ігри та інтелектуально-творчі завдання. За правильно виконані завдання отримували бали, та все ж таки перемогла ДРУЖБА.
Неймовірні емоції дітки отримали по завершенню квесту, долучившись до майтер-класу «Великодня писанка». Коли приходить свято Великодня, наші серця наповнюються добром і надією. Адже головна ідея цього дня – воскресіння. Потрібно встигнути створити особливу писанку для кожного члена родини та святково прикрасити оселю. Найцінніший великодній подарунок — писанки своїми руками! Для оздоблення писанки діти використовували манну, кукурудзяну і пшеничну крупи, рис, гречку, сочевицю. Працювали дружньо, творчо адже кожен учасник старався вкласти свою душу та любов.
Проведення даного заходу забезпечило створення сприятливих психологічних умов для ефективної взаємодії в групі, самопізнання учасників гри.

Залишити відповідь