Проєкт «ВільноХаб: працевлаштування»

З початком повномасштабного вторгнення рф значна кількість українців були змушені покинули свої домівки і виїхати на підконтрольну Україні територію в пошуках захисту і роботи. Тому досить важливим є надання підтримки таким людям, особливо щодо працевлаштування. Адже наявність постійної роботи означає, у тому числі, стабільний дохід, а це в свою чергу – задоволення першочергових потреб, які потрібні для гідних умов життя людини.
Виноградівська центральна публічна бібліотека не залишилася осторонь затребуваної послуги, і наразі реалізовує проєкт «ВільноХаб: працевлаштування». Ініціатива вдала та неабияк на часі, адже покликана допомогти молоді у пошуку роботи та розвиткові кар’єри. Книгозбірня увійшла до 8-ки відібраних установ України, які отримали грант на реалізацію ідеї.
Як стати індивідуальним підприємцем в Україні, як відкрити ФОП онлайн під час війни, що для цього потрібно та які сервіси підтримують послуги для підприємництва в Україні? Відповіді на ці питання можна було дізнатися у бібліотеці під час проведення майстер-класу «Як стати візажистом: бізнес ідея». Захід проведено для представниць прекрасної статі з когорти ВПО, які бажають завжди виглядати бездоганно та планують розпочати свій шлях у бізнесі.
Скільки б не стверджували, що зовнішність – не головне, ніхто не стане заперечувати, що жінка, котра володіє секретами візажу, має неабиякі переваги. Професія візажиста дає можливість не тільки гарно заробляти і отримувати солідні гонорари, а й дозволяє постійно заводити нові знайомства та надає можливість працювати з людьми, які завжди можуть допомогти у важку годину.
Що потрібно для того аби стати візажистом? З чого почати: із спеціалізованих курсів або самоосвіти у домашніх умовах? Порадами по освоєнню професії ділилася п.Оксана – ВПО з м. Київ, яка перетворила хобі на власний бізнес.
«ВільноХаб: працевлаштування» втілюється у межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine — USAID Україна та виконується IREX in Ukraine. Бібліотеку забезпечили сучасною технікою, яка допомагає проводити необхідні заходи й зустрічі та дає можливість молоді професійно розвиватися.
@mriemotadiemo,
@USAID Ukraine – USAID
@irexinukraine

Залишити відповідь