Чергова зустріч ВПО з представниками благодійної недержавної організації «СОС Дитячі Містечка»

Сучасні бібліотеки- це простори для життя. Чи згідні ви з таким визначенням? Ті, хто систематично відвідує бібліотеку, знайомий з щоденною роботою центральної публічної бібліотеки і її послугами однозначно скаже що «Так.» З перших днів війни бібліотека стала територією безпеки для внутрішньо переміщених осіб допомагаючи їм соціалізуватись в новому середовищі.
І ось знову, 4 травня відбулася чергова зустріч ВПО з представниками благодійної недержавної організації «СОС Дитячі Містечка» в рамках проєкту СОС Діти: Програма екстреного реагування.
Мета проєкту – сприяти захисту сімей і дітей на територіях постраждалих від бойових дій, сімей ВПО, які постраждали від війни та були вимушені переселитися з небезпечних населених пунктів, де тривають активні бойові дії, до інших регіонів України.
Проєкт передбачає:
• Надання гуманітарної допомоги: продуктові, гігієнічні та непродовольчі товари, медикаменти тощо.
• Надання психосоціальної підтримки сім’ям із дітьми.
• Екстрене транспортування постраждалого населення та покриття пов’язаних із цим витрат.
• Забезпечення короткострокового проживання у центрах тимчасового перебування та харчування бенефіціарів, які були вимушені змінити місця перебування внаслідок бойових дій.
• Надання юридичних та освітніх послуг для дітей і сімей з цільової групи програми.
• Організація дитячих просторів у місцях скупчення родин із дітьми на територіях, постраждалих від бойових дій.
Розмір грошової допомоги становить 2200 грн на одного члена родини (один із батьків та діти до 18 років). Виплати здійснюються протягом трьох місяців один раз на місяць.
Одна сім’я може подати лише одну заявку на отримання допомоги. Зареєструватися може лише одна особа від кожної родини. Зверніть увагу, якщо ви вже брали участь у програмі, отримати допомогу повторно не зможете.
В рамках надання психосоціальної підтримки сім’ям з дітьми до бібліотеки завітала логопед БФ «СОС Дитячі Містечка» Гакало Марія ,яка проводила корекційну роботу із дітками з числа ВПО з порушеннями мовлення

Залишити відповідь