Літня читальна зала “Літо – 2023. Наближаємо перемогу”

Вітаємо у літній читальній залі Виноградівської центральної публічної бібліотеки. Нехай це літо буде щедрим, мирним і переможним!
Що тільки не хочеться робити з літом…Говорити про нього, фотографувати, робити скетчі й оспівувати. Часом про нього можна сказати словами, часом звуками, часом – символами та малюнками, але найкраще говорити про літо виходить тоді, коли все це поєднується – і тоді ніби вдається вхопити його цілком і повністю: з ароматами, барвами, відчуттями та враженнями. І саме цієї чудової та радісної пори ми відкриваємо щорічний проєкт «Літня читальна зала» під назвою “Літо – 2023. Наближаємо перемогу”, яка запрошує всіх бажаючих провести час за книгою.
Це дев’яте літо поспіль, коли працівники бібліотеки йдуть на зустріч з книгами до потенційного Читача. Заручившись гарною погодою та добротним настроєм сьогодні, 22 червня, на центральній вулиці міста організовано книжкову виставку-підбірку для літнього читання – 2023 «Книжки кличуть у літо».
Книжки здатні змінювати мислення, впливати на думку, піднімати настрій і бойовий дух. Тож ми підібрали для вас новинки сучасної української та зарубіжної літератури, книжки для саморозвитку, кар’єри та підвищення ерудиції, психологічні дослідження, біографії видатних людей. Хоч це й далеко не вичерпний список усього, чим може порадувати вас бібліотека.
Тут можна знайти собі принаймні одну книгу до душі, яка допоможе розслабитися після важкого дня, або ж навпаки переосмислити старі сенси у своєму житті.
Літо саме в розпалі. Попереду ще багато цікавого, отож приходьте до нас, відпочивайте, насолоджуйтесь, пізнавайте цікаве і тоді наша мета «Здивувати інформацією. Зачарувати книгою. Розбудити фантазію» стане реальністю!
У літньому читальному залі читачем може стати будь-який перехожий без особливих умов.
Запрошуємо всіх виноградівців та гостей міста почитати на свіжому повітрі. Долучитися до учасників літньої читальної зали можна щочетверга з 11 по 13 годину за київським часом. Чекаємо на Вас!!!

Залишити відповідь