Майстер-клас до Дня батька

У третю неділю червня відзначають День батька. Свято татусів запропонувала створити американка Сонора Додд в 1909 році. Таким чином вона хотіла вшанувати пам’ять покійного батька, який, будучи вдівцем, виростив в любові і турботі шістьох дітей.
В Україні свято відзначається на офіційному рівні з 2019 року за указом п’ятого президента Петра Порошенка. Традиції святкування Дня батька різняться у кожній країні. Найчастіше заходи до дня батька – сімейне та затишні. Тож прийнято вітати батьків віршами чи у прозі, а також дарувати подарунки. Найчастіше діти роблять подарунки власними руками, аби висловити свою любов.
15 червня у центральній публічній бібліотеці, зібралися дітки з когорти ВПО не тільки, щоб зробити патріотична сердечка для своїх татусів, яких вони люблять, поважають і шанують.
Війна змусила чимало українських сімей розділитися – поки жінки з дітьми евакуювалися, чоловіки залишилися захищати країну. Учасники були в захваті, адже тут цікавий сам процес, спілкування та увага до дітей, які довгими місяцями не бачать своїх татусів. Майстер-клас приніс багато задоволення його юним учасникам. У кожного учасника тепер сердечко оздоблене власними руками, яке обов’язково отримають їх татусі.
По закінченню заходу місцева волонтерка п. Надія пригощала піцою всіх присутніх.

Залишити відповідь