Трінінгове заняття з психологом дітей з когорти ВПО

Чи потрібен дітям ресурс? Енергійні, жваві, не можуть всидіти на місці, невже і вони вигорають?
У цей складний час від нестачі ресурсу страждають як дорослі, так і діти. Прості вправи можуть допомогти їм втримати баланс.
Сьогодні кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні зростає. Оскільки війна на Сході України продовжується, це робить безпечне повернення неможливим для більшості цих людей. Діти, будучи найбільш незахищеною категорією населення, страждають від наслідків війни найбільше, через певні психологічні особливості, а також вразливе становище і залежність від дорослих.
Назвати і розпізнати власні емоції, відловити думки, що погіршують самопочуття; «впіймати» та «простукати» неприємну картинку з минулого, цьому всьому вчилися дітки з когорти ВПО на тренінговому занятті у Виноградівській центральній публічній бібліотеці з психологом Ларисою Мізун. А ще кожен отримав можливість активувати власні ресурси пригадати улюблені заняття, поспілкуватися з однолітками та виплеснути емоції на папері.
Під час війни надзвичайно важливим стало єднання всіх для боротьби з ворогом. Сьогодні кожен з нас часткою своєї праці, наближає день перемоги. В умовах воєнного стану бібліотеки Виноградівської ТГ виконують роботу, яка зараз найбільш затребувана та актуальна: плетуть маскувальні сітки, займаються волонтерською діяльністю, сортуванням одягу та харчових продуктів, товарів гігієни, проводить різного роду інформаційно-просвітницькі заходи, а також психологічного та медичного спрямування, як для дорослих так і для дітей.

Залишити відповідь