Інформаційний семінар «Нові можливості на ринку праці» для ВПО

З нагоди Дня Конституції України працівниками Виноградівської центральної публічної бібліотеки проведено інформаційний семінар «Нові можливості на ринку праці» для ВПО і не тільки, залучивши до участі фахівця з управління Берегівської філії Закарпатського ОЦЗ .
Стаття 43 Конституції України говорить: «Кожна людина має право на працю полягає у можливості кожної особи заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується».
Наталія ГУК – тренер-фахівець з профорієнтації Виноградівського управління Берегівської філії Закарпатського ОЦЗ надала інформацію про стан та актуальні вакансії на ринку праці Виноградівської ТГ, акцентуючи увагу на ваучерах для навчання з метою підвищення конкурентоспроможності та розширення можливостей для працевлаштування. Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Більш детально про отримання ваучера можна за посиланням https://www.dcz.gov.ua/…/yak-otrymaty-vaucher-na…
На захід завітали представники мультидисциплінарної мобільної команди м. Виноградів Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці та за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з метою надання комплексної гуманітарної та психосоціальної допомоги постраждалим від війни сім’ям з дітьми ВПО. Всім учасникам заходу презентовано аптечки першої медичної допомоги керівником команди Катериною Пунько.
Учасники заходу активно брали участь в обговоренні тих вміннь, які допоможуть у кар’єрному рості та працевлаштуванні. А поки дорослі були задіяні в інформаційній сесії їх дітки тим часом виготовляли ляльку-мотанку «Янгол-охоронець», адже зробити своїми руками іграшкового янгола та подарувати кому-небудь з рідних або друзів, вони зрозуміють, що дарується не просто іграшка, а душевне тепло й відчуття свята.
«ВільноХаб: працевлаштування» втілюється у межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine — USAID Україна та виконується IREX in Ukraine. Бібліотеку забезпечили сучасною технікою, яка допомагає проводити необхідні заходи й зустрічі та дає можливість молоді професійно розвиватися.
@mriemotadiemo,
@USAID Ukraine – USAID
@irexinukraine

Залишити відповідь