Веб-огляд «Інтернет-ресурси, які допоможуть у пошуку роботи»

В рамках проєкту «ВільноХаб: працевлаштування» для тих хто у пошуку роботи або, можливо, думає про зміну свого поточного місця праці, у Виноградівській центральній публічній бібліотеці проведено веб-огляд «Інтернет-ресурси, які допоможуть у пошуку роботи».
На сьогоднішній день в інтернеті представлено безліч ресурсів щодо пошуку роботи… Але ми підібрали ті, на яких розміщено вакансії, навчальні курси для успішного працевлаштування, ваучери та багато іншого. Для учасників заходу дельно було продемонстровано як вони можуть вибрати вакансії, фільтруючи їх за місцем розташування, сферою діяльності. Також на якому сайті сайті можна прочитати корисну інформацію про те, як правильно скласти резюме, та на яких інформаційних ресурсах можна його залишити. Неабиякого здивування викликала інформація про ваучери, які наразі надає державна служба зайнятості. Відрадно, що у ході дискусії одна з учасниць виявила зацікавленість у працевлаштуванні на вакантну посаду приватної фірми, взявши контактні дані. На завершення заходу учасники отримали спеціально підготовлені флаєри «Як розмістити резюме на сайті» та «Шукаєте роботу або бажаєте її змінити?».
«ВільноХаб: працевлаштування» втілюється у межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine — USAID Україна та виконується IREX in Ukraine. Бібліотеку забезпечили сучасною технікою, яка допомагає проводити необхідні заходи й зустрічі та дає можливість молоді професійно розвиватися.
@mriemotadiemo,
@USAID Ukraine – USAID
@irexinukraine

Залишити відповідь