Літня читальна зала

Зробити відпочинок користувачів активним, пізнавальним, пам’ятним, наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм ставлять за мету Виноградівська публічна бібліотека.
На черговій зустрічі в рамках літньої читальної зали презентовано книжкову виставку «Фаворити сучасної української книги»
Розуміючи, що українська література є, інтелектуальною основою національної культури і від її рівня залежить рівень культури громадян в, цілому, працівники бібліотеки уважно стежать за кращими зразками сучасної художньої літератури і оперативно інформують про новинки своїх читачів.
Зміни, що відбуваються в суспільстві, знаходять своє відображення і в художній літературі, яка реагує на нові ситуації, запити, інтереси інших людей. Пожвавлення літературного процесу в нашій країні сприяло формуванню потужної та цікавої літератури, яка може задовольнити читацькі смаки будь-якої аудиторії.
Зріс інтерес не лише до творчості «метрів» – В. Шкляра, Ю.Винничука, В. Кожелянка, а й до нового покоління письменників, послідовний вихід яких на літературну арену спостерігається в останні роки. Так, після Ю.Андруховича, Л. Дереша, І.Карпи, І.Роздобудько з’явилася нова генерація: Галина Логінова, Марина Соколяк, Таня Малярчук, Галина Ткачук. Наразі у всіх на слуху імена відомих українських письменників, серед них: Марія Матіос, Галина Пагутяк, Ліна Костенко, Ірен Роздобудько, Андрій Курков, Юрій Андрухович, Оксана Забужко.
Відвідувачі літньої читальної зали мали змогу краще зорієнтуватися у сучасних тенденціях української літератури, познайомитися із найбільш яскравими та маловідомими авторами.
Для більш детального ознайомлення з творами українських письменників запрошуємо до нашої бібліотеки, а любителів почитати на свіжому повітрі долучитися до учасників літної читальної зали.
Чекаємо на Вас щочетверга об 11 годині за київським часом!!!

Залишити відповідь