Послуга Бібліоняня продовжує свою роботу

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Виноградівська ТГ прихистила чимало ВПО. Працівники Виноградівської центральної публічної бібліотеки, використовуючи свої знання, вміння, навички, допомагають захисникам країни та ВПО, які тимчасово проживають у громаді надаючи як інформаційну так і психологічну, домедичну допомоги.
Другий рік поспіль на період літніх канікул для дітей віком 5-12 років з числа ВПО впроваджують послугу «Бібліоняня». На даний час послуга затребувана та користується неабияким попитом. Вона запроваджена для розвантаження на деякий час батьків, щоб вони могли вирішити свої нагальні справи або просто почитати в стінах бібліотеки. Безоплатна послуга дає можливість батькам потурбуватися про творчий, інформаційний, виховний і розвивальний потенціал дітей у безпечному місці. Щовівторка, дитину можна залишити у бібліотеці на певний час, а працівники докладуть зусиль, щоб дитина не тільки відпочила, а й творчо розвивалась.
Сьогодні проведено заняття з арт – терапії «Гіпсова фігурка», де кожен учасник обирав колір за вподобанням. Арт-терапія є одним з найбільш м’яких і безпечних видів психотерапії, який дозволяє проникнути у внутрішній світ дитини і допомогти їй відновити свій емоційний стан. Протягом заняття діти отримали неймовірні емоції взявши участь у рухливих іграх, вікторинах про літо, спортивних змаганнях, що дає змогу зняти психоемоційну напругу та завести нові знайомства, дівчата із задоволенням спробували тату з хни.

Залишити відповідь